HAKKIMIZDA
 

 

Firmamız 1971 yılında Ankara’da DÖNMEZ METAL SANAYİİ adı altında alüminyum doğrama aksesuarları imalatı ile üretim sektöründe yer almıştır ve 1997 yılına kadar faaliyetine bu şekilde devam etmiştir. Bu yıldan itibaren firmamız DMS METAL ve YAPI SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ. olarak İstanbul Hadımköy‘deki üretim tesisi ve İstanbul Gaziosmanpaşa‘daki diğer üretim tesisiyle toplam 1500 m2 alanda faaliyetine yeni ürün çalışmaları ile teknolojiyi yakından takip ederek sürdürmektedir.

Bünyemizde bulunan kalıphanemizde ihtiyaç duyduğumuz metal kesme, sıvama, enjeksiyon kalıplarımızı yapmaktayız ve dışardan gelen kalıp taleplerine cevap vermekteyiz.
Şirketimiz için kalite, ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Şirketimizde” KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ” kusurlu üretimin ayrılması değil kusursuz üretime ulaşma çabasıdır.

Kaliteli ve kesintisiz hizmet prensibi ile makine parkımıza kattığımız 5 EKSEN VE 4 EKSEN CNC Profil işleme , dik işleme frezeler ve tornalarla alüminyum Parça ve Mekanik işlem imalatında aylık 200.000 – 250.000 adet arasında bitmiş ürün sunmaktayız. Firmamız mevcut alüminyum profil ürünler ile müşterilerimizin her türlü alüminyum profil ihtiyacını karşılayacak çeşitliliğe ve tedarik gücüne sahiptir. Şirketimizi, otomatik makinelerle farklı sektörlere mekanik işlemler uygulayarak, özel amaçlı parçalar ve profiller üretebilecek şekilde yapılandırdık.
Ürün çeşitliliğimizde mobilya grubuna bağlantı ve aksesuarlarla, dilatasyon profili, alçıpan fuga derz ve özel amaçlı profiller imal edilmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda farklı materyallere kesme, delme, havşalama, kılavuz çekme, bükme vb. işlemler yapılmaktadır. Bu işlemlerde mevcut 2.500.000 mt ‘lik yıllık üretimimiz her sene kapasite artırarak devam etmektedir.

Firmamızda kalite yaklaşımı üretimini uluslararası standartlara uygun izlenebilir, etkin ve müşteri odaklı bir çizgiye oturtmaya hedeflemektedir. Bu amaçla firmamız bu sene İSO 9001 – 2008 belgesi alarak hizmet kalitesini günden güne arttırmaktadır.
Böylece firmamız,
• Bütün faaliyetlerini müşterilerinin memnuniyeti için yoğunlaştırmayı,
• Müşterilerine sağladığı ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi,
• Ürünleri zamanında teslim etmeyi,
• İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini, en düşük maliyetle üretmeyi,
• Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün üretmeyi esas olarak benimsemiştir.

 ISO 9001 : 2008
Anasayfa Hakkimizda İletişim

  Copyright 2011 © DMS Metal ve Yapı Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti Her hakkı saklıdır.